fbpx
Przejdź do treści

Menu

Konferencja w Bieszczadach

Konferencja w Bieszczadach - Customowe Trajki Dekers

Dekers na konferencji

Pod koniec października mieliśmy przyjemność gościć w Bieszczadach.

Zaproszono nas w związku z konferencją „Zobaczyć Bieszczady” organizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w ramach Zadania Publicznego.

Konferencja w Bieszczadach - Custom Bike Dekers
Cel konferencji w Bieszczadach

Cel konferencji w Bieszczadach

Celem tego zadania jest utworzenie szlaku turystycznego na terenie Mucznego skrojonego na miarę potrzeb osób z niepełnosprawnościami wzroku. 

Szlak ten zostanie wyposażony w nowoczesne urządzenia, które będą w sposób werbalny przekazywać treści, co pozwoli poniekąd „zobaczyć” to co widzimy my wszyscy.

Trajki Dekers w turystyce

My, jako Dekers zaprezentowaliśmy możliwości jakie oferuje turystyka rowerowa z wykorzystaniem naszych wyjątkowych trajek do zadań specjalnych. 

Nasza nowatorska budowa i możliwość personalizacji pewnych elementów dają osobom niepełnosprawnym oraz seniorom nowy, komfortowy sposób przemieszczania się i czerpania z turystyki tego co najlepsze na własnych warunkach.

Niepowtarzalny rower trójkołowy Dekers

Jakie efekty przyniesie nasze wystąpienie czas pokaże. Póki co coraz szerzej wychodzimy do świata z naszymi rowerami trójkołowymi dla dorosłych i realizujemy kolejne cele. Na dziś mamy dla Was trochę „naszych” widoków na Bieszczady.

Dodatkowa rundka po blogu?

Wiemy, że chcesz tu zajrzeć