fbpx
Przejdź do treści

Menu

Szlakiem Orlich Gniazd

Radość z jazdy

 

Budowanie rowerów trójkołowych elektrycznych Dekers to niesamowita przygoda pełna nowych wyzwań i nowych ludzi, których poznajemy z każdym wykonanym modelem.

Zdarza się jednak, że w tej całej produkcji umyka nam to co w trajkach najpiękniejsze – radość z jazdy!

Początek trasy Szlakiem Orlich Gniazd, Damian Strzelczyk pomysłodawca i producent Dekers
Niezwykła wyprawa na trajce Dekers

Szlakiem Orlich Gniazd

Tak powstał pomysł, który postanowiliśmy jak najszybciej wdrożyć w życie i ruszyliśmy na małą wyprawę Szlakiem Orlich Gniazd.

Wyjątkowe uczucie, na własnej skórze doświadczyć prawdziwej przygody.

Rower customowy, klimatyczne widoki i ciągnące się kilometry. To rzeczy, na które często nie zwracamy uwagi w codziennym zgiełku.

Świat z poziomu trzech kół

Trzeba przyznać, że świat wygląda inaczej z poziomu trajki elektrycznej. Człowiek jest bliżej wszystkiego i ma dużo więcej czasu na doświadczenie wszystkiego co dzieje się dookoła. 

Nagle przestajemy się śpieszyć, a każdy przystanek na drodze jest ciekawym oderwaniem od codzienności, a nie problemem, że nie będzie gdzie zaparkować

Szlak Orlich Gniazd na rowerze trójkołowym Dekers
Odkrywając nieznane tereny na trójkołowcu Dekers

Odkrywając nieznane

Podczas naszej małej wyprawy staraliśmy się jechać jak najbardziej turystycznie. Celowo omijaliśmy najpopularniejsze szlaki, a wszystko po to by jak najlepiej sprawdzić nasze customowe Dekersy w terenie.

Dzięki temu poznaliśmy szlaki, których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a w końcu o to w każdej wyprawie chodzi.

Na trójkołowy podbój Polski!

Planujemy już kolejne wyprawy na nowy sezon. W zgiełku całego tworzenia naszych elektrycznych trajek e-bike zdecydowanie nie możemy zapominać o ogromie frajdy jaką daje korzystanie z nich.

A Wam co najbardziej podoba się w rowerowych przygodach? Koniecznie odwiedźcie naszego Facebooka i podzielcie się swoimi przygodami.

Dodatkowa rundka po blogu?

Wiemy, że chcesz tu zajrzeć